Abonyi Rebeka

Tánckari tag

abonyi.rebeka@tesztmail.hu

Magamról

Név: Abonyi Rebeka
Született: 1994.07.23. Győr
Munkakör: Tánckari tag
Tánctanulmányok (végzettség):
Fóti Népművészeti Szakköz. Szakiskola és Gimnázium - Néptánc szak (OKJ)

Mestereim

Balla Zoltán, Csoba Orsolya, Gyebnár László,Vámosné Pieskó Csilla, Sík Réka, Hortobágyi Ivett, Sikentáncz Szilveszter, Kovácsné Fodor Katalin, Bakonyi Erika

Koreográfusok, akikkel volt szerencsém dolgozni:

Furik Rita, Juhász Zsolt, Kádár Ignác „Náci”, Kovács Norbert „Cimbi”, Sikentáncz Szilveszter

Külföldi vendégszereplések:

Németország, Erdély, Ausztria, Felvidék, Csehország, Fehéroroszország


Külföldi kurzusok

  • 2015.

    Budafoki Dohnányi Zenekar és a Duna Művészegyüttes közös produkciója – MÜPA

  • 2014.

    Budafoki Dohnányi Zenekar és a Duna Művészegyüttes közös produkciója-Tokaj


Szakmai múlt

  • 2014.

    Duna Művészegyüttes

  • 2011.

    Tata Táncegyüttes

  • 2005 - 2011.

    Kenderke Alapfokú Művészetoktatási Intézmény - Tata

  • 2001 - 2005.

    Hang – Szín-Tér Művészeti Iskola – Bodajk


Jelentősebb koreográfusi munkák

  • 2014.

    Békéscsabai Bartók Béla Művészeti Szakközép Iskola Országos Tanulmányi Szólótáncverseny, Békéscsaba- V. korcsoport szóló kategória I. helyezés

  • 2014.

    Tata Város Különdíja „Művészetben elért munkáért”

  • 2013.

    Fóti Népművészeti Szakközépiskola házi verseny, Fót- női kategória I. helyezés

  • 2013.

    „Pajta Szólótáncosa” Dunántúli Szólótáncverseny -Takaros cím

  • 2013.

    Észak-Dunántúli Népművészeti Ki-Mit-Tud, Tatabánya- Néptánc kategória (Szóló) Kiemelt Arany díj

  • 2013.

    Tata Városa Különdíja „Művészetben elért munkáért”

  • 2012 - 2013.

    Márton napi Szólótáncverseny, Tata- I. helyezés „ Cifra bojtár”

  • 2012.

    Fóti Népművészeti Szakközépiskola házi verseny,Fót- női kategória II. helyezés

  • 2009.

    Fóti Népművészeti Szakközépiskola Országos Tanulmányi Szólótáncverseny, Fót- I. korcsoport páros kategória III. helyezés

  • 2009 - 2011.

    Márton napi Szólótáncverseny, Tata- II. helyezés

  • 2008.

    Márton napi Szólótáncverseny, Tata- III. helyezés

  • 2007.

    Márton napi Szólótáncverseny, Tata- II. helyezés

  • 2006.

    Regionális Szólótáncverseny, Székesfehérvár- II. korcsoport, II. helyezés